Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
     Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.06.2018: Юні лісівники разом із секретарем Посольства Японії в Україні доглядали за алеєю сакур у Кропивницькому

 

 

 

2017 рік був оголошений роком Японії в Україні. Одним з проектів, які реалізувала Японія, була акція з висадження 500 сакур у різних куточках України. Так, навесні 2018 року в Кропивницькому, на вулиці Соборній, з’явилася алея з 20 сакур. Саджанці дерев були вирощені на українській території. І вже наступної весни японські вишні мають зацвісти в Кропивницькому.

6 червня  другий секретар Посольства Японії в Україні Ясухіро Ікута вперше завітав до Кропивницького з метою продемонструвати дружбу між народами України та Японії.

Юним  природоохоронцям –  учням ЗШ №3 імені Олени Журливої, членам шкільного лісництва ДЕГО «Флора» випала честь разом з високопосадовцями здійснити полив молодих деревець. Після оглядин було встановлено інформаційну табличку "Алею сакур висаджено за сприяння посольства Японії в Україні, 2018 рік".

 

ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 07.06.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты