Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.06.2019: Спільними зусиллями гасили умовну лісову пожежу

 

 

 

Спільні пожежно-тактичні навчання працівників Новоукраїнського лісництва, рятувальників 19 ДПРЧ У ДСНС та екологічної служби відбулися в Гусарському урочищі.
 
За легендою навчань, лісівник виявив займання в лісі й повідомив про це рятувальникам. До приїзду пожежно-рятуваьної служби лісівники працювали над недопущенням поширення пожежі на лісовий масив. Щоб не допустити подальшого розповсюдження вогню, трактором створювали мінералізовані смуги. 
Прибувши на місце, пожежники провели розвідку, виявили можливе швидке поширення вогню і його перекидання на дерева. Потім разом з лісівниками взялися гасити лісову пожежу за допомогою спецтехніки та підручних засобів.
 
Також рятувальники спільно з поліцейськими та лісівниками організовують рейдові перевірки: спілкуються з відпочивальниками, пояснюють їм правила поводження в лісі в сезон підвищеної пожежної небезпеки та попереджають про відповідальність за порушення.
Наталя Нетюхайло,
помічник лісничого Новоукраїнського лісництва
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Добавлено: 07.06.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты