Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
                                              ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.08.2017: У «Веселих Боковеньках» зібрали 300 кг лісового меду

 

 

 

Веселобоковеньківська пасіка розташована далеко від промислових об’єктів в екологічно чистому лісовому масиві ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки». Поблизу неї немає ніяких споруд, які б засмічували довкілля. Землі навколо пасіки не засіваються жодними культурами і не обробляються хімікатами. Квіти і дерева, які тут ростуть, є справжнім подарунком матінки природи, завдяки якому бджоли отримують чистий нектар, а люди - смачний і цілющий мед.

Багато років про боковеньківську пасіку з любов’ю дбає майстер лісу Олексій Крамаренко, бджоляр у третьому коліні. За бджолами він почав доглядати в дитинстві, допомагаючи дідові. У дорослому віці обзавівся власною пасікою. Тож знаючи про захоплення чоловіка, колеги довірили Олексієві роботу по догляду за бджолами в їхній установі.

Незважаючи на несприятливий для медозбору сезон, на пасіці ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» цьогоріч вже зібрано 300 кг цілющого лісового меду, який вирізняється чудовим смаком та неповторним ароматом.

Наталія Хоміч, головний лісничий

 

 

 

Добавлено: 07.08.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты