Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.09.2019: Кіровоградські лісівники провели квест «Ліс єднає»

 

 

 

«Ліс єднає» - під такою символічною назвою на Кіровоградщині 6 вересня відбувся ліс-квест. Захід проводився в області вчетверте.

Квест проходив на території Олександрівського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство». Приурочено його було до професійного свята лісівників, яке відзначатимуть 15 вересня. Участь у квесті цього разу брали об’єднані команди дев’яти лісогосподарських підприємств і обласного управління лісового та мисливського господарства, а також команда телевізійників та радійників, яка представляла телевізійний канал UA: Кропивницький. Назви команд містили літеру «є», завдання квесту включали в себе інтелектуально-ігрові конкурси у рухливій формі. Змагалися «Єноти» (збірна Долинського та Олександрівського лісгоспів), «ТвоЄ» (телебачення), «Козаки ЄС» (ОУЛМГ і Чорноліський лісгосп), «Оникієве і Ко» (Оникіївський та Компаніївський лісгоспи), «П’єкси» (Онуфріївський та Світловодский лісгоспи), а також «Єдність» (ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки» і Голованівський лісгосп).

 

Проводила квест обласна лісівнича профспілка за підтримки обласного управління лісового та мисливського господарства та обласного Товариства лісівників. Вболівали за учасників ліс-квесту представники лісогосподарських підприємств на чолі з очільником лісової галузі Кіровоградщини Наталією Ревенко та голови профспілкових організацій разом з головою обласної профспілки працівників лісового господарства Мариною Слюсаровою.

Удома учасники заготовили презентації команд і гасел. На місці ж працювали над завданнями від організаторів. Під час конкурсів потрібно було проявити нестандартне мислення, кмітливість, командний дух та спритність - і лісівники із цим успішно справились.

Перемогу виборола команда «Єноти». Трохи менше пощастило телевізійникам – вони посіли друге місце. На третьому  опинились одразу дві команди – «Оникієво і Ко» та «Козаки ЄС». Усім учасникам вручили відзнаки й призи.

Кіровоградські лісівники вчергове довели свій командний дух та здатність завдяки злагодженій роботі добиватися успішних результатів.

Переглянути фоторепортаж: 

Частина 1.

Частина 2.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 07.09.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты