Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Працівники апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.11.2018: На Кіровоградщині завершується осіння лісокультурна кампанія

 

 

 

 

 

У лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини добігає кінця осіння лісокультурна кампанія. З урахуванням об’єму весняної посадки загалом нинішнього року лісівниками створено насаджень на площі 414 га, 204 га з яких нові ліси. Доповнення лісових культур становило 991 га, з яких 318 га – захисні насадження. Догляди за культурами проведено на площі 6 725 га, у т. ч. 3 044 га – нові ліси. 

Для проведення робіт з лісорозведення та лісовідновлення в наступному році лісогосподарські підприємства обробили 70,5 га грунту. Посівні роботи у розсадниках проведено на площі 5,8 га, висівання в коробах здійснено на 0,2 га.

Вдало пройшла заготівля жолудів усіх видів. Працівниками лісового господарства, яким активно допомагали учні шкільних лісництв, зібрано 24,7 т жолудя дуба звичайного і 1,6 т – дуба червоного.

Окрім того триває збір насіння інших лісових порід. Обсяг заготовленого лісогосподарськими підприємствами лісового насіння в цілому становить 29 т.

Для проведення озеленення населених пункт та приватних садиб лісівники вирощують декоративний садивний матеріал. У 2018 році підприємства реалізували 82,2 тисячі штук саджанців на загальну суму 2 мільйони 746 тисяч гривень.

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 07.11.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты