Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

8.01.2019: Лісівники піклуються про підгодівлю диких мисливських тварин

 

 

 

 

 

 

 

У мисливських угіддях Кіровоградської області триває зимова підгодівля диких тварин. У користуванні п’яти лісогосподарських підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства знаходиться 47,6 тис. гектарів угідь. Державна лісова охорона завчасно виявляє турботу про лісових мешканців: працівники лісгоспів викладають корм та сіль у місцях харчування звірів. Напередодні зими у державних лісогосподарських підприємствах подбали про заготівлю кормів для підгодівлі диких мисливських тварин узимку. Було заготовлено 21 т сіна, 18 т коренеплодів, 1 900 штук віників кормових і 5650 кг солі, які викладаються в місцях підгодівлі диких звірів по мірі їх поїдання.

Єгері постійно слідкують за належним станом підгодівельних майданчиків і за наявним запасом кормів на них, щоб дикі мисливські тварини мали змогу перезимувати й поголів'я дичини у кіровоградських лісах максимально зберігалось.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 08.01.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты