Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
   Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

8.02.2018: Чорноліські лісівники дбають про безпеку на дорогах

 

 

З метою підвищення практичних вмінь водіїв та відповідно до вимог нормативних документів у ДП «Чорноліський лісгосп» окрім інструктажів з охорони праці регулярно проводяться інструктажі з безпеки руху. Для цього на території ремонтно-транспортного цеху спеціально організовано кімнату безпеки руху та охорони праці. Кімната забезпечена наочними та навчальними посібниками, які сприяють кращому сприйняттю інформації.

Днями головний механік підприємства Роман Черкас провів інструктаж для водіїв ремонтно-транспортного цеху. Зазвичай під час цього виду інструктажу обговорюються  причини і наслідки ДТП, обставини їх скоєння, особливості експлуатації  та   керування   автотранспорту   в осінньо-зимовий та весняно-літній періоди тощо. Цього разу головний механік також приділив увагу обставинам, за яких поліцейські можуть зупиняти автотранспортні засоби, та дії водіїв в даному випадку.

 

Ольга Лашкул

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 08.02.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты