Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
                              ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

8.09.2017: Відкриваємо лісову Європу разом

 

 

 

 

 

Чималі пристрасті вирували 7 вересня під шатами оникіївського лісу, бо тут, поруч із приміщенням ДП «Оникіївський лісгосп», вдруге на Кіровоградщині проходив ліс-квест. Представники дев’яти лісогосподарських підприємств і команда спеціалістів обласного управління лісового та мисливського господарства взяли участь в інтелектуально-рухливій грі, приуроченій до Дня працівника лісу і присвяченій інтеграції українських лісівників у європейське лісове співтовариство. Очолювали команди директори лісгоспів і перший заступник начальника управління. Уболівали за учасників «Євролісу» працівники підприємств та управління на чолі з очільником лісової галузі області Наталією Ревенко та профспілкові лідери разом з головою обласної лісівничої профспілки Мариною Слюсаровою. Команди представляли Бельгію, Данію, Ірландію, Кіпр, Люксембург, Мальту, Угорщину, Фінляндію, Португалію та Швецію. Гравців вирізняли косинки з кольорами прапорів європейських країн та деталі національних костюмів європейців.

Наталія Ревенко привітала колег з професійним святом, яке наближається, і виголосила слова подяки і святкові вітання всім працівникам лісового господарства області – людям великого серця і твердого сумління, які натрудженими руками дбають про сьогодення і про майбутнє лісів степового краю.

Учасники квесту виконували кілька завдань. До креативної презентації команди готувалися вдома. Над рештою працювали на місці. Це були виступ капітанів, пошукове завдання, тімбілдінг, фотографування відповідно до заданих тем. Захід дозволив лісівникам краще пізнати один одного, зарядив усіх позитивом, відволік від робочих турбот.

І хоча гравці демонстрували гарні результати і дружню командну гру, не обійшлося без переможців та переможених. Найсильнішими виявилися представники Оникіївського лісгоспу, на друге місце вийшли компаніївські лісівники, третє дісталось Чорноліському лісгоспу. Усі команди нагородили відзнаками й призами.

Передсвяткова подія ще раз довела, що лісівники Кіровоградщини вміють плідно й весело проводити спільне дозвілля, що сприяє злагодженості в роботі їхніх колективів.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

Добавлено: 08.09.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты