Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція "Створюємо ліси разом"
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
      Колектив обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

8.09.2021: Кіровоградські лісівники взяли участь у квесті «Діло було в оникіївському лісі»

 

 

 

Під шатами оникіївського лісу сьогодні, 8 вересня, учетверте на Кіровоградщині відбувся ліс-квест. У ньому взяли участь команди дев’яти лісогосподарських підприємств і обласного управління лісового та мисливського господарства. Захід було приурочено до Дня працівника лісу. За учасників ліс-квесту вболівали представники лісогосподарських підприємств спільно з першим заступником начальника обласного управління Олегом Середюком та голови профспілкових організацій разом з головою обласної профспілки працівників лісового господарства Мариною Слюсаровою.

Лісівники дружньо і завзято попрацювали над завданнями від організаторів, виконуючи рухливі завдання на спортивну вдачу; змагаючись у вирішенні інтелектуальних завдань, а також демонструючи нестандартне мислення та кмітливість. Усі гравці показали командний дух, спритність і витривалість.

Як і в будь-якому змаганні, перемогла дружба, а трьом найспритнішим командам дістались призові місця. Найбільш вдалими змагання видалась для об’єднаних команд Долинського й Чорноліського, Компаніївського та Олександрівського, Оникіївського і Світловодського лісгоспів, які посіли перше, друге й третє місця, відповідно. Усім учасникам дістались нагороди й призи.

Кіровоградські лісівники вкотре довели свій командний дух та вміння злагодженою працею досягати гідних результатів.

 

 

Переглянути ФОТОРЕПОРТАЖ:

Частина 1.

Частина 2.

Частина 3.

Частина 4.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

Добавлено: 08.09.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты