Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
   Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

9.07.2018: Щорічний аудит з лісової сертифікації в Чорноліському лісгоспі

 

 

 

У Чорноліському лісгоспі з 4 по 6 липня експерти неприбуткової організації NEPCon оцінювали діяльність підприємства на предмет відповідності вимогам міжнародної лісової сертифікації щодо ведення лісового господарства та ланцюжка постачання деревини. Аудитори відвідали всі структурні підрозділи підприємства і провели спостереження за дотриманням природоохоронних вимог, вимог з охорони праці, спілкувались із працівниками лісгоспу та місцевим населенням. Не залишилась без уваги жодна ділянка лісу. Велику увагу приділили особливо цінним лісовим ділянкам, на яких ростуть і мешкають рідкісні і червонокнижні рослини та тварини.

У цілому експерти залишились задоволені роботою підприємства, організацією виробничих процесів та веденням технічної документації. За результатами аудиту Чорноліський лісгосп отримає офіційний експертний висновок.

Олена Кирпа, інженер

Добавлено: 09.07.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты