Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
«Відновлюємо ліси разом»
Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Також призупиняємо реєстрацію учасників на Акцію через обмеження на проведення масових ... Дізнатися більше...
   Колектив апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

До уваги громадян!

 

 

 

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, листа Державного агентства лісових ресурсів України від 23.03.2020 повідомляє про те, що на період дії карантину передбачена можливість електронного прийому документів, які надаються експортерами для їх попередньої оцінки щодо можливості видачі сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

Перелік відповідних документів надсилати на електронну адресу  admin@lis-kr.gov.ua, телефон для надання відповідної інформації:  0522-22-06-03.

0522-24-69-72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 23.03.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты