Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                            ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

Привітання начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко з Днем працівника лісу

 

 

 

 

 

Шановні колеги-лісівники, дорогі ветерани!

Прийміть щиру вдячність за зелену окрасу Кіровоградщини, збереженню та примноженню якої ви присвячуєте своє життя, та привітання з нашим професійним святом – Днем працівника лісу!

У лісовій галузі області трудяться професіонали, люди з небайдужими серцями і великим бажанням своєю турботою про заліснення степового краю послугувати рідній землі. За все те, що ви робите для оздоровлення нашого регіону і для майбутніх поколінь, ви здобули належну честь і шану.  

Важко переоцінити значення трудомісткої, хоча, можливо, і не завжди помітної роботи вартових лісу. Яку, незважаючи на труднощі, лісівники повинні виконувати для розширення лісових масивів. Завдяки вашим знанням і досвіду, невтомним рукам і любові до справи ми створюємо зелені обереги рідної землі, виконуючи свій обов’язок і перед державою, і перед людьми.

Нехай шелест зелених гаїв додає вам сил і наснаги для реалізації добрих і корисних справ на благо зеленої скарбниці Кіровоградщини. Бажаю усім колегам вагомих успіхів на лісівничих стежках і непохитних сил на довгі роки.

Дорогі ветерани лісу! Дозвольте висловити вам слова вдячності за те, що свого часу доклали чимало зусиль, щоб нащадки мали змогу милуватися красою й величчю кіровоградських лісів. Своєю сумлінністю ви подбали про майбутні покоління і масовими лісонасадженнями захистили довкілля.

Бажаю усім, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не вичерпувалися. Нехай життя усміхається радісними днями, наполеглива лісівнича праця приносить стабільність, добробут і професійні звершення.

Нехай ліси, посаджені і виплекані вашими натрудженими руками, світлим розумом і натхненною працею, ростуть на радість людям і приносять добру славу Кіровоградщині!

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія РЕВЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 15.09.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты