Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
.    Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

16.09.2021: Відзначено з нагоди Дня працівника лісу

 

 

 

 

Подяка Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів

По державному підприємству «Олександрівське лісове господарство»:

КРАВЧЕНКО Людмилі Вікторівні – робітниці на лісокультурних роботах Червоно-Нерубаївського лісництва.

МЯДЕЛЬ Олесі Олегівні  - робітниці на лісокультурних роботах Олександрівського лісництва.

ШЛЕНЧАК Ользі Григорівні – робітниці на лісокультурних роботах Бірківського  лісництва.

По державному підприємству «Чорноліське лісове господарство»:

МАРЧЕНКУ Михайлу Анатолійовичу – майстру лісу Знам’янського лісництва державного підприємства «Чорноліське лісове господарство».  

 

Нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»

ДОВГОПОЛ

Віктор Володимирович

старший майстер лісу Онуфріївського лісництва державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»

ЧВАНЬКО

Віктор Васильович

майстер лісу Онуфріївського лісництва державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»

 

Нагрудний знак «Відмінник лісового господарства України»

ГРИГОРАШ

Юрій Іванович

майстер лісу Голованівського лісництва державного підприємства «Голованівське лісове господарство»

ХРАПІЙЧУК

Анатолій Андрійович

інженер лісового господарства І категорії державного підприємства «Олександрівське лісове господарство»

 

Почесна Грамота Державного агентства лісових ресурсів України

БРАЙКО

Олена Анатоліївна

бухгалтер ІІ категорії Бірківського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство»

ЖМУРКО

Микола Миколайович

головний механік державного підприємства «Оникіївське лісове господарство»

ОСАДЧУК

Оксана Сергіївна

бухгалтер ІІ категорії державного підприємства «Оникіївське лісове господарство»

ПОРКУЯН

Людмила Іванівна

головний лісничий державного підприємства «Оникіївське лісове господарство»

РАЙДА

Юлія Михайлівна

головний бухгалтер державного підприємства «Чорноліське лісове господарство»

ЯРОВЕНКО

Олександр Миколайович

тракторист І класу Тишківського лісництва державного підприємства «Оникіївське лісове господарство»

 

Подяка голови Державного агентства лісових ресурсів України

ГЕНСИЦЬКИЙ

Руслан Григорійович

лісничий Тишківського лісництва державного підприємства «Оникіївське лісове господарство»

ГОНЧАРЕНКО

Костянтин Васильович

директор державного підприємства «Голованівське лісове господарство»

ДОМОЖИРСЬКИЙ

Іван Іванович

старший майстер цеху переробки деревини Голочанського лісництва державного підприємства «Голованівське лісове господарство»

ДОМОЖИРСЬКИЙ  Микола Іванович

машиніст крана автомобільного Голочанського лісництва державного підприємства «Голованівське лісове господарство»

ДОРОШ

Людмила Володимирівна

Інспектора з кадрів державного підприємства «Долинське лісове господарство»

КОШЕЛЕНКО

Олександр Миколайович

мисливствознавець державного підприємства «Світловодське лісове господарство»

РОМАНЕНКО

Іван Іванович

водій автотранспортних засобів Долинського лісництва державного підприємства «Долинське лісове господарство»

ЧЕРКАС

Роман Васильович

головний механік державного підприємства «Чорноліське лісове господарство»

ЧЕРНА

Оксана Іванівна

бухгалтер ІІ категорії Червоно-Нерубаївського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство»

 

Почесною грамотою Кіровоградської

обласної державної адміністрації нагороджено:

  1. КОВАЛЕНКА Станіслава Петровича – директора державного підприємства «Долинське лісове господарство».

 

 

Грамотою Кіровоградської

обласної державної адміністрації

нагороджено:

  1. РОМАНСЬКУ Ларису Йосипівну – начальника відділу лісового господарства Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

 

Подяку Кіровоградської обласної

державної адміністрації

вручено:

  1. ГРИГОР’ЄВУ Василю Федоровичу – майстру лісу Новгородківського лісництвадержавного підприємства «Компаніївське лісове господарство».
  2. ЄВЕНКУ Юрію Ігоровичу – трактористу-машиністу Бірківського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство».
  3. КАЛІНІЧЕНКО Світлані Миколаївні – бухгалтеру ІІ категорії Гурівського лісництва державного підприємства «Долинське лісове господарство».
  4. КАЛІНЧУКУ Володимиру Миколайовичу – водію автотранспортних засобів Компаніївського лісництва державного підприємства «Компаніївське лісове господарство».
  5. ЛЮБЧЕНКУ Андрію Валерійовичу – мисливствознавцю державного підприємства «Долинське лісове господарство».
  6. МАРЧЕНКО Світлані Валентинівні - головному спеціалісту відділу лісового господарства Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.
  7. ПАНЧАКУ Сергію Михайловичу – лісничому Кропивницького лісництва державного підприємства «Компаніївське лісове господарство».
  8. РОЗДЄЛЬСЬКІЙ Валентині Миколаївні – головному спеціалісту відділу лісового господарства Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.
  9. ШМАРКУ Юрію Анатолійовичу – електрогазозварнику Олександрівського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство».
  10. ЦИХНЕНКУ Миколі Миколайовичу – сторожу Долинського лісництва державного підприємства «Долинське лісове господарство».

 

 

Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради

вручено:

  1. КОВАЛЕНКО Тетяні Олександрівні – головному спеціалісту – юрисконсульту Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

 

Грамоту Кіровоградської обласної ради:

  1. КРІПАЦІ Анатолію Григоровичу – головному спеціалісту відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Подяку Кіровоградської обласної ради

вручено:

  1. ГАПИЧУ Івану Васильовичу – директору державного підприємства «Олександрівське лісове господарство».
  2. ЗОРІНІЙ Світлані Миколаївні – бухгалтеру ІІ категорії Олександрівського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство».
  3. ЛИТВИНУ Костянтину Олександровичу – верстатнику деревообробних верстатів цеху переробки деревини Оникіївського лісництва державного підприємства «Оникіївське лісове господарство».

 

Почесною грамотою Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства

нагороджено:

БЕРКАТЮКА Ігоря Семеновича – верстатника деревообробних верстатів Голочанського лісництва; 

СТРІЛЬЧУКА Віталія Івановича – інженера з охорони праці. 

БЕЗПАЛКА Миколу Вікторовича – тракториста-машиніста лісогосподарського (сільськогосподарського) виробництва Бобринецького лісництва; 

ЗАЛЕВСЬКОГО Руслана Івановича – тракториста-машиніста лісогосподарського (сільськогосподарського) виробництва Гурівського лісництва; 

КРАВЧЕНКА Руслана Сергійовича – мисливствознавця лісгоспу; 

СТЕЦЯ Михайла Григоровича – водія автотранспортних засобів Петрівського лісництва.

ЄДЕНЮК Надію Андріївну – бухгалтера Компаніївського лісництва.

АНДРЮЩЕНКО Оксану Іванівну – бухгалтера ІІ категорії лісгоспу; 

ТЕРНОВУ Ірину Самійлівну – інспектора з кадрів; 

ЧЕРКАСА Ігоря Сергійовича – старшого майстра лісу Бірківського лісництва; 

ЧЕРКАСА Сергія Костянтиновича – інженера із застосування комп’ютерів. 

ЛИТВИНЕНКО Любов Вікторівну – бухгалтера ІІ категорії Оникіївського лісництва;

 

ПРОХНІЦЬКОГО Олега Миколайовича – верстатника деревообробних верстатів цеху переробки деревини Торговицького лісництва;

 

РОМАНЕНКА Володимира Івановича – майстра лісу Торговицького лісництва;

 

СІДЕНКА Юрія Валентиновича – старшого майстра лісу Торговицького лісництва;

 

СКОМОРОХА Григорія Михайловича – майстра лісу Торговицького лісництва.

 

ВОДЯНУ Валентину Іванівну - бухгалтера Деріївського лісництва;

 

ДЕМИДЕНКА Романа Володимировича – старшого майстра лісу Олександрійського лісництва;

 

КУЧУМОВА Сергія Олександровича – майстра лісу Олександрійського лісництва;

 

ПЛАХОТНУ Юлію Григорівну – інспектора з кадрів;

 

ТОПОРОВА Олександра Миколайовича – мисливствознавця районного Олександрійського лісництва.

 

МАРЧЕНКА Романа Сергійовича – менеджера зі збуту.

 

 

ХОДУ Сергія Григоровича – майстра лісу Знам’янського лісництва.

 

  1. «Веселі Боковеньки»

ВАСКОВЦЯ Івана Євдокимовича – тракториста;

 

ДОЦЕНКА Анатолія Григоровича – інженера з лісових культур;

 

НІКУЛІНА Юрія Вікторовича – головного бухгалтера. 

 

Подяка начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства по державним лісогосподарським підприємствам

ДОВГОПОЛОМУ Ігорю Михайловичу – майстру лісу Ємилівського лісництва;

 

ЛЕБЕДИНСЬКІЙ Меланії Василівні – прибиральниці службових приміщень Голованівського лісництва.

 

ТРІСКАЛУ Валерію Вікторовичу –  сторожу Гурівського лісництва.

 

БОРСІ Михайлу Леонідовичу – майстру лісу Кропивницького лісництва.

 

МАЛЬОВАНІЙ Наталії Миколаївні – прибиральниці службових приміщень;

 

ПОПОВУ Віталію Сергійовичу – головному лісничому.

 

БЕЦЮ Сергію Миколайовичу  – старшому майстру лісу Онуфріївського лісництва;

 

СИСОЮ Олександру Олександровичу – головному економісту;

 

ЯВТУШЕНКУ Олександру Вікторовичу – головному лісничому.

 

БОГДАНЦЮ Андрію Володимировичу – майстру лісу на лісозаготівельних роботах Знам’янського лісництва;

 

БОЙКУ Володимиру Анатолійовичу – бухгалтеру ІІ категорії лісгоспу;

 

ЄДІНІЙ Ніні Василівні – бухгалтеру ІІ категорії Богданівського лісництва;

 

ОБОДОВСЬКОМУ Івану Миколайовичу - водію автомобіля по вивезенню лісу ремонтно-транспортного цеху.

 

  1. «Веселі Боковеньки»

КРАМАРЕНКУ Сергію Олексійовичу – інженеру із застосування комп’ютерів;

 

ШУЛЬЖЕНКУ Миколі Георгійовичу– робітнику на лісокультурних (лісогосподарських) роботах.

 

Цінним подарунком - іменним годинником Товариства лісівників України

нагороджено

РЕВЕНКО Наталію Олександрівну – начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Почесним знаком «ЗА РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА»

нагороджено

СЛЮСАРОВА Сергія Володимировича – директора державного підприємства «Оникіївське лісове господарство».

Нагрудним знаком ПРОФСПІЛКОВА ВІДЗНАКА

нагороджено

ГЛОБЕНКО Ольгу Анатоліївну– бухгалтера первинної профспілкової працівників лісового господарства Голованівського лісгоспу, інспектора з кадрів державного підприємства «Голованівське лісове господарство». 

 

Нагрудним знаком ПРОФСПІЛКОВА ЗВИТЯГА

нагороджено

КОЛЕСНІК Аурелію Філімонівну – бухгалтера II категорії державного підприємства «Оникіївське лісове господарство», казначей ППО Оникіївського лісгоспу.

  

Почесною Грамотою Центрального

Комітету  профспілки працівників лісового господарства України

нагороджено

КУЧУЄВА  Леоніда Миколайовича– майстра лісу Бірківського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство».

 

КИРИЛОВУ Людмилу Вікторівну – сторожа Ємилівського лісництва державного підприємства «Голованівське лісове господарство».

 

 

Почесна Грамота Федерації профспілок Кіровоградської області

СУШКО Наталія Олександрівна – головний бухгалтер державного підприємства «Долинське лісове господарство.

 

 КАРПЕНКО Людмила Володимирівна – бухгалтер II категорії ремонтно-транспортного цеху державного підприємства «Чорноліське лісове господарство.

 

ДУШЕІН Андрій Олександрович – водій автотранспортних засобів дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «ВЕСЕЛІ БОКОВЕНЬКИ.

 

 Почесна Грамота Кіровоградської обласної організації профспілки працівників лісового господарства

БАЛАБУШКА Наталія Валентинівна – менеджер (управителя) із збуту лісу державного підприємства «Компаніївське лісове господарство».

 

ДЯЧЕНКО Олександр Іванович – агент з постачання державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство».

 

КЛИМЧУК Яна Миколаївна – бухгалтер Золотарівського лісництвадержавного підприємства «Світловодське лісове господарство».

 

 Грамота ДП «Лісогосподарський

інноваційно-аналітичний центр»

БОГДАНОВА Світлана Вікторівна - менеджер І категорії ЛІАЦу. 

 

Почесна Грамота Державного агентства лісових ресурсів України (до Дня незалежності України)

РЕКЕЧИНСЬКИЙ Петро Олексійович – водій автотранспортних засобів Вільховатського лісництва державного підприємства «Голованівське лісове господарство».

 

Нагороджується  Почесною  Грамотою  Товариства лісівників України:

СЕРЕДЮК  Олег  Олексійович - перший заступник начальника управління – головний лісничий;

ВАРЕНЮК  Віталій Олександрович – лісничий Гурівського лісництва Державного підприємства «Долинське лісове господарство».

 

 

 

 

Добавлено: 16.09.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты